Vyklízení prostor a nemovitostí

 

Rekonstruujete byt, stěhujete se nebo potřebujete vyklidit pozůstalost? Nabízíme vyklízení nemovitostí vhodné předně po tyto události nebo také prodej či pronájem Vašeho bytu. Vyklízení je náročné a proto uděláte nejlépe, přenecháte-li ho profesionálům, jako jsme my.

Provádíme vyklízení bytů, domků, vilek nebo rekreačních chat a to vše s naprostou šetrností k prostoru nemovitosti i Vašemu majetku. Naši pracovníci jsou spolehliví, mají letité zkušenosti a všechny služby provádí na vysoké úrovni. Váš dům či byt vyklidíme, vyčistíme, vydrhneme a odvezeme odpad. Klademe vysoký důraz na ekologickou likvidaci odpadu, která je v souladu s legislativou ČR.

Kontaktujte nás na našem mailu, poptávkovém formuláři a nebo přímo osobně na telefonu +420 607 188 284 a domluvíme si individální řešení šité přímo Vám na míru. Domluvíme se na prohlídce vyklízeného prostoru a následně se domluvíme na ceně a termínu vyklizení. Těšíme se na spolupráci!

 

Napište si o kalkulaci pro Váš úklid:

 


Referenční fotoRady a tipy v uklízení

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovitostí

Milí zákazníci, máme tady další díl naší oblíbené rubriky, a rádi bychom vám opět představili jednu z našich služeb, kterou je vyklízení nemovitostí. 

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

V rámci přivýdělku nabízíme v současné době možnost brigády na jednorázových úklidech.

Další tipy zde

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: