Generální úklidy domácností

Mít čistou a příjemnou domácnost je radost. Někdy však není příliš jednoduché dokonale se úklidu věnovat i při vytíženém zaměstnání. Pravidelný lehký domácí úklid pro Vás není problém, ale potřebujete pomoct s velkým generálním úklidem Vaší domácnosti? Potom nás kontaktujte!

Jsme tu pro Vás, abychom Vaši domácnost přeměnili na dokonale čisté místo k příjemnému odpočinku. Provedeme generální úklid domácnosti se vším všudy. Naše služby zahrnují mytí oken, vytírání a leštění podlah, mytí a leštění nábytku, řádný úklid kuchyňské linky včetně vnitřních prostor a umytí a naleštění koupelny a toalety včetně desinfekce.

Rozsah prováděných služeb si můžete zvolit sami dle Vašich požadavků. Trávení Vašeho cenného volného času úklidem Vašeho domu či bytu se s námi stane minulostí! Teď si můžete užívat svůj volný čas a relaxovat. Nabízíme Vám spolehlivé a kvalitní služby, které provádí naši vyškolení zaměstnanci, kteří jsou prověření a bezúhonní.

 

Kontaktujte nás na našem mailu, poptávkovém formuláři a nebo přímo osobně na telefonu +420 607 188 284 a domluvíme si individální řešení šité přímo Vám na míru. Úklid domácnosti České Budějovice.

 

Generální úklidy domácností (byty, domy, chaty, chalupy, apod.)

 

Referenční fotoCo říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: