Úklid po rekonstrukci

Rekonstruovali jste byt, dům či jiný prostor a čeká Vás nepříjemný úklid? Co takhle přenechat uklízení všeho toho nepořádku někomu jinému?

Nabízíme Vám porekonstrukční úklid bytu či domu zahrnující všechny typické práce, do kterých se Vám jistě nechce. Mytí oken, rámů, parapetů, mytí výloh, odstraňování lepidla a cementu, smývání stavebního prachu z podlah, dlaždic, obkladů i nábytku včetně naleštění a také úklid po malování. To jsou činnosti, které Vám nabízíme na vysoce profesionální úrovni. Individuálně se můžeme společně dohodnout na dalších potřebných úklidových pracích dle Vaší potřeby.

Úklidové práce provádíme precizně a rychle a to především v okresu České Budějovice a okolí. Vy si zatím můžete odpočinout od náročného průběhu stavby či rekonstrukce například nákupem pěkných doplňků do Vašeho nového bytového prostoru.

Kontaktujte nás na našem mailu, poptávkovém formuláři a nebo přímo osobně na telefonu +420 607 188 284 a domluvíme si individální řešení šité přímo Vám na míru.

 

Úklidy po řemeslnících, před a po oslavách, před a po svátcích (vánoce, apod.)

Generální po stavební a po rekonstrukční úklidy (stavby, kolaudace, byty i domy, apod.)

 

Napište si o kalkulaci na Váš úklid:

 


 

Referenční fotoRady a tipy v uklízení

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovitostí

Milí zákazníci, máme tady další díl naší oblíbené rubriky, a rádi bychom vám opět představili jednu z našich služeb, kterou je vyklízení nemovitostí. 

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

V rámci přivýdělku nabízíme v současné době možnost brigády na jednorázových úklidech.

Další tipy zde

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: