Dezinfekce všech typů prostor za použití ozonových generátorů

Ozon (O3) ničí všechny typy VIRŮ, BAKTERIÍ, ROZTOČŮ, PLÍSNÍ, ZÁPACHŮ a dalších nežádoucích organických látekbez použití prostředí škodlivých chemikálií.

 Hlavní výhody:

Funkce:

Pro koho jsou tyto služby momentálně nejvíce určeny?

 

Cena od 6 Kč/m2  - viz. CENÍK SLUŽEB


Co je to ozón?

Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslí

 Jak funguje Ozon? 

K čemu se využívá ozónový generátor?

Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.


Jaké jsou přednosti ozónu?

Použití ozónu ke zlepšení kvality vzduchu v uzavřených prostorech nabízí celou řadu výhod v porovnání s jinými metodami. Ozón je mimořádně šetrný k životnímu prostředí a přitom velmi účinný. Neobsahuje přitom žádné jedovaté chemikálie. Na základě současných vědeckých poznatků lze předpokládat, že ozón v menším množství není zdraví škodlivý.

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: