Pravidelný úklid společných prostor

20141008-073928.jpgVážení zákazníci a drazí příznivci poctivého úklidu,
opět se po delší odmlce vracíme k pravidelným rubrikám o nás, respektive o našich službách. Říká se: „Jak na nový rok, tak po celý rok“. Proto se nyní zaměříme na základní činnost naší firmy, kterou jsou pravidelné úklidy vchodů a společných prostor domů.

Jak jste si již možná sami povšimli, stále více frčí nechávat si uklízet profesionály a o nic se nestarat. Je to trend, který šetří nejen práci, zdraví ale hlavně čas a starosti. Zaměřujeme se na tuto činnost jako na stěžejní a proto věříme, že díky získaným zkušenostem poskytujeme nadstandardní, poctivé a precizní služby v této oblasti.

Řešení na míru

Naším cílem je dopřát každému vchodu, co si žádá. To znamená, že veškeré požadavky konkrétně zjišťujeme, ohodnotíme a veškeré práce vždy přizpůsobíme Vašim přáním. Zametení a vytření nabízí každý, avšak také záleží na samotné chemii a pracovní poctivosti. Rádi do standardních služeb zahrnujeme naleštění skel u vchodových dveří a ve výtahu, v případě nových výtahů také v jednotlivých patrech skel ve dveřích, očištění plastových i dřevěných vestibulových dveří, odstranění pavučin v celém vchodě, otření prachu ze všech předmětů jako jsou schránky, hasicí přístroje a hydranty, zvonky či vypínače, odstranění odpadků kolem domu, a nebo odhrnutí sněhu v den úklidu vždy zdarma!!! Nebo Vám vadí prach na světlech a neustále špinavé zábradlí? To je pro nás dvakrát do roka samozřejmost stejně jako umytí oken v mezipatrech.

Kolik to stojí?

Cena je obvykle jedním z nejdůležitějších hledisek pro výběr úklidové firmy. Naše ceny jsou vždy nižší než u konkurence a přesto jsou v ní vždy obsažené výše popsané úkony. Mezi další faktory určitě spadá dobrá zkušenost u jiných vchodů a předsedů. Některé reference se snažíme umístit přímo na web. Určitě pro Vás bude pozitivním faktorem přátelský a komunikativní personál českých pracovníků.

Neváhejte si na vlastní kůži a čich ověřit uplatnění našeho motta: „Kvalita a čistota, to je Vaše jistota“.

Pojďte zavolat, napsat email anebo přímo vyplnit poptávkový formulář. Obratem se Vám ozveme a domluvíme osobní prohlídku.

A POZOR!!! Od 1. 2. do 31. 3. 2016 můžete využít speciální nabídky přímo pro vchody. Při uzavření smlouvy na pravidelný úklid v tomto období od nás získáte první fakturu za poloviční cenu, tedy se slevou celých 50%!!!

Rady a tipy v uklízení

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovitostí

Milí zákazníci, máme tady další díl naší oblíbené rubriky, a rádi bychom vám opět představili jednu z našich služeb, kterou je vyklízení nemovitostí. 

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

V rámci přivýdělku nabízíme v současné době možnost brigády na jednorázových úklidech.

Další tipy zde

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: