Jak na mytí oken

V 1. díle jsme Vám ukázali, jak chceme a umíme pomoct převážně mužům usnadnit jejich práci – posekat trávu. Nyní se stručně podíváme na klasickou podzimní činnost. Mytí oken a vše s tím spojené.  

Nyní se blíží období, kdy ženy neví, kam dřív skočit – Vánoční svátky. S těmito dny souvisí nákupy, pečení, plánování volných dní a nedílnou součástí je předvánoční úklid, do kterého spadá snad vše, co je možné pod pojmem „úklid“ si představit.

Nabízíme Vám umytí všech Vašich oken včetně rámů, parapetů a žaluzií za jeden den. Máme tým proškolených pracovníků, kteří osvědčenými přípravky umyjí a naleští Vaše okna k Vaší spokojenosti.

Okna myjeme zásadně ručně, abychom důkladně mohli umýt každý záhyb s použitím vhodných materiálů, abychom nepoškodili jakýkoliv povrch rámů.

Jako součást péče o okna samozřejmě považujeme i čištění žaluzií, které též ručně omýváme. Výsledek je pak vždy oslnivá záře. 

Díky osvědčené technice naší práce si nás můžete zavolat s absolutním klidem jak na dřevěná, plastová či hliníková okna zak třeba na mytí výloh. Pravidelný servis u stálých zákazníků určitě oceníte i na jaře :)

Těšíme se na spolupráci

Rady a tipy v uklízení

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovitostí

Milí zákazníci, máme tady další díl naší oblíbené rubriky, a rádi bychom vám opět představili jednu z našich služeb, kterou je vyklízení nemovitostí. 

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

Nabízíme možnost zaměstnání a přivýdělku

V rámci přivýdělku nabízíme v současné době možnost brigády na jednorázových úklidech.

Další tipy zde

Co říkají naši klienti...

Všechny reference zde

 


 FIRMY A SPOLEČNOSTI, KDE UKLÍZÍME: